İLÇE SEÇİM KURULU TARAFINDAN ONAYLANAN KESİNLEŞMİŞ DELEGE LİSTESİ


487 | 06.11.2018
| |

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

KAHRAMANMARAŞ2 ÜNİVERSİTE ŞUBESİ

 

 

Onikişubat İlçe Seçim Kurulundan onaylanan kesinleşmiş delege listesi  aşağıdaki gibidir.

 

SIRA

ADI SOYADI

İŞYERİ

1

ABDURRAHMAN KURT

İlahiyat Fakültesi

2

ADEM BELVERENLİ

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

3

ADEM TEZER

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

4

AHMET AKKURT

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

5

AHMET ALP

Ziraat Fakültesi

6

AHMET CAN TANIŞ

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

7

AHMET GÜLER

Personel Daire Başkanlığı

8

AHMET KAYRALDIZ

Fen-Edebiyat Fakültesi

9

AHMET KILINÇ

Rektörlük Özel Kalem

10

ALI İHSAN YANIK

Ziraat Fakültesi

11

ALİ AKGÜL

Orman Fakültesi

12

ALİ DAĞ

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

13

ALİ ERDAL TELTİK

Güzel Sanatlar Fakültesi

14

ALİ KÖSE

Fen Bilimleri Enstitüsü

15

ALPER ÇAĞLAR KOYUNCU

Pazarcık Meslek Yüksekokulu

16

ALTAN ALICI

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

17

ATİLLA KAŞIKÇI

Fen-Edebiyat Fakültesi

18

ATİLLA YILMAZ

Kütüphane Ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı

19

AYŞE AYKIRI

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

20

BEKİR CEYHAN

Fen-Edebiyat Fakültesi

21

CAFER AYDIN

Fen-Edebiyat Fakültesi

22

C. DERYA KUŞAT GÜRÜN

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

23

CENGİZ YÜRÜRDURMAZ

Ziraat Fakültesi

24

CEYHAN SERTKAYA

Yabancı Diller Yüksekokulu

25

CUMA KELEK

Kredi ve Yurtlar Kurumu (Kahramanmaraş Yurdu)

26

DAVUT NACAR

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

27

DOĞAN ARIK

Rektörlük Özel Kalem (Akademik)

28

EJDER ERTÜRKMEN

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

29

ELA BAHŞUDE GÖRÜR AVŞAROĞLU

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

30

ELİF ÇELİK

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

31

ERDAL ÇETİN

Andırın Meslek Yüksekokulu

32

ERHAN KARAOĞLAN

Kredi ve Yurtlar Kurumu (Kahramanmaraş Yurdu)

33

ESEN TUTAR

Fen-Edebiyat Fakültesi

34

EVRİM URAL

Eğitim Fakültesi

35

FAHRİ HOŞAB

İlahiyat Fakültesi

36

FATİH AHRAZ

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

37

FATİH TANRIKULU

Eğitim Fakültesi

38

FEYZİ YAŞAR

Göksun Meslek Yüksekokulu

39

FİKRET ANLI

Fen-Edebiyat Fakültesi

40

GÜLŞAH ÜNVER

Sağlık Bilimleri Fakültesi

41

HACI MEHMET AKSOY

Elbistan Meslek Yüksekokulu

42

HACI MEHMET BOLAT

Kütüphane Ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı

43

HAKAN BAĞCI

Afşin Meslek Yüksekokulu

44

HALİM KARADUT

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

45

HALİT İNCE

Fen Bilimleri Enstitüsü

46

HASAN BADEM

Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

47

HASAN BASRİ DAYIOĞLU

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

48

HASAN FURKAN

Fen-Edebiyat Fakültesi

49

HURŞİT AKBAŞ

Rektörlük Özel Kalem (Akademik)

50

HÜSEYİN HÜSNÜ KISAKÜREK

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

51

HÜSEYİN YILMAZ

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

52

İSMAİL GÖKTÜRK

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

53

İSMAİL YILDIRIM

Ziraat Fakültesi

54

KADİR BALBABA

Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı

55

LALE DÖNBAK

Fen-Edebiyat Fakültesi

56

MAHMUT KILINÇKIRAN

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

57

MAHMUT YARDIMCIOĞLU

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

58

MEHMET BERKER

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

59

MEHMET FETİH YANARDAĞ

Fen-Edebiyat Fakültesi

60

MEHMET KIRKGEÇİT

Fen Bilimleri Enstitüsü

61

MEHMET SERDAR TECİRLİ

Ziraat Fakültesi

62

MEHMET YAŞAR

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

63

MEMET HAVAN

Ziraat Fakültesi

64

METİN TANSU UĞUZ

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

65

MEVLÜT UYAN

Yabancı Diller Yüksekokulu

66

MUHAMMET MUSTAFA KISAKÜREK

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

67

MURAT ABDULKADİR GÜN

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

68

MUSTAFA HAKAN ŞİMŞEK

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

69

MUSTAFA SARIÇİÇEK

Kredi ve Yurtlar Kurumu (Kahramanmaraş Yurdu)

70

MÜCAHİT PAKSOY

Ziraat Fakültesi

71

NASIR NARLIOĞLU

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

72

NECMEDDİN ŞEKER

İlahiyat Fakültesi

73

NİHAL ALOĞLU

Sağlık Bilimleri Fakültesi

74

NUH TEKİN

Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı

75

ORHAN ERCAN

Eğitim Fakültesi

76

OSMAN DOĞMUŞ

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

77

ÖKKEŞ YÜKSEL

Elbistan Meslek Yüksekokulu

78

ÖMER BÜYÜKBAŞ

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

79

ÖMER FARUK DARENDE

Rektörlük Özel Kalem (Akademik)

80

ÖMER TEPEBAŞILI

Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı

81

RABİA KURT

Sosyal Bilimler Enstitüsü

82

RAMAZAN CEYHAN

İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı

83

RECEP ARDOĞAN

İlahiyat Fakültesi

84

RECEP SUMERİ

Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı

85

REMZİYE TEZER

Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı

86

SEDAT KILINÇKIRAN

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

87

SEHER ÖZLEM ÜÇGÜL

Rektörlük Özel Kalem (Akademik)

88

SELCEN KÖK

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

89

SERKAN ALİ AKARSU

Elbistan Meslek Yüksekokulu

90

SERVET TEKİN

Ziraat Fakültesi

91

SÜLEYMAN ÇALIŞLAR

Ziraat Fakültesi

92

ŞABAN SÖZBİLİCİ

Rektörlük Özel Kalem (Akademik)

93

ŞEREF KAHVECİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

94

ŞÜKRÜ KARATAŞ

Fen-Edebiyat Fakültesi

95

TUFAN SALAN

Fen Bilimleri Enstitüsü

96

UĞUR DEMİR

Eğitim Fakültesi

97

UĞUR KARACAOĞLU

Andırın Meslek Yüksekokulu

98

ÜMİT GÜLMEZ

Pazarcık Meslek Yüksekokulu

99

VEYSEL POLAT

Fen-Edebiyat Fakültesi

100

YAHYA ORHAN

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

101

YAŞAR ASLAN

Fen-Edebiyat Fakültesi

102

YETER AVŞAR

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

103

YUSUF İSLAM YILDIRIM

Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı

104

YÜCEL AYRIÇAY

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi

105

ZÜLKÜF AYDEMİR

Fen Bilimleri Enstitüsü

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top